RSS Google Plus Facebook Twitter
سخن امروز ۳۰ آذر ۱۳۹۳ :

انسانها ناگهان شکسته و پیر نمی شوند این ماییم که دیر به دیر نگاهشان میکنیم

تبلیغات تبلیغات
تبلیغات تبلیغات
فروش ویژه

تبلیغات

خنده دارترین فوتبال دنیا در نروژ +عکس

خنده دارترین فوتبال دنیا در نروژ

00bc01802f028927fa2fbf4d3fdd8416 خنده دارترین فوتبال دنیا در نروژ +عکس

    عکس جالب و دیدنی از عجیب ترین و خنده دارترین نوع فوتبال در دنیا که در کشورنروژ رایج است را ادامه مطلب ببینید.قطعا برای شما هم جالب است زیرا این نوع فوتبال را هرگز ندیده اید…..

فوتبال حبابی زاییده افکار دو نروژی به نام های هنریک الوستاد و یوهان گولدن است. آنها به فوتبال به چشم یک سرگرمی نگاه می کنند که در آن بازیکنان شبیه به یک توپ پلاستیکی روکش دار هستند.

با برگزاری اولین مسابقه فوتبال حبابی در سال ۲۰۱۱، تلویزیون نروژ آن را به صورت سراسری پوشش داد و پس از آن با انتشار تصاویر این مسابقه در اینترنت، اشتیاق بازی کردن در این فوتبال مسخره سراسر اروپا را فراگرفت.

مطالب جالب و خواندنی را در وب پی سی دی بخوانید

181118 619 خنده دارترین فوتبال دنیا در نروژ +عکس

در این چند سال گذشته مسابقات فوتبال حبابی در همه جا از ایتالیا گرفته تا لتونی برگزار می شود و در حال حاضر اکثر فروشگاه های اروپا و حتی فروشگاه های آنلاین تجهیزات این بازی را به مشتاقان فوتبال حبابی اجاره می دهند و یا به فروش می رسانند.

در این بازی گل زدن بسیار سخت است چرا که دست های شما قفل است و شما قادر به استفاده از آنها برای حفظ تعادل نیستید و این دقیقا همان چیزی است که باعث شده فوتبال حبابی سرگرم کننده باشد.

البته در این فوتبال آسیب دیدگی بسیار کمتر از فوتبال معمولی است چرا که دیگر کسی نمی تواند دیگری را هل دهد و حتی در صورت زمین خوردن این حباب محافظ بازیکن است.

مطالب مرتبط:

tabligh
فروش ویژه
nazyaryan در تاریخ ۲۲ تیر ۱۳۹۲ گفته :

khhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ارسال نظر :