RSS Google Plus Facebook Twitter
تبلیغات
تبلیغات
فروش ویژه

http://up.p30day.com/images3/2013/may./29095737709898317477.gif

برای اولین بار در ایران

متفاوت ترین نرم افزار ردیاب گوشی وارد بازار شد

مکان یابی دقیق همسرتان ، فرزندتان و ... به سادگی

امنیت کامل در مقابل سرقت

آخرین به روز رسانی : 1394/04/24

http://p30day.com/images/ads/click.gif

تولید ۲۰۶ ایرانی با هماهنگی «پژو»

یکی از مسائلی که این روزها باعث شده است که قیمت ۲۰۶ بسیار بالا رود عدم تولید این ماشین می باشد.تا جاییکه قیمت تیپ ۲ این ماشین را تا ۲۸ میلیون تومان رسانده است ! میرجواد سلیمانی قائم مقام کیفیت و محصول ایران خودرو  در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا شرکت پژو می‌تواند بابت تولید ۲۰۶ ایرانی تحت برند این شرکت، از ایران خودرو شکایت کند، اظهار داشت: تولید ۲۰۶ ایرانی با شرکت پژو هماهنگ شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با بیان اینکه این خودرو با نام پژو ۲۰۶ به بازار عرضه خواهد شد، افزود: طی ماه جاری حدود ۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۶ داخلی سازی شده، تولید خواهد شد و تیراژ(شمارگان) تولید این خودرو از ماه آینده روزانه به ۳۰۰ دستگاه خواهد رسید.

قائم مقام کیفیت و محصول ایران خودرو در مورد صادرات پژو ۲۰۶ ایرانی نیز گفت: در این مورد باید مذاکره کنیم.

سلیمانی در پاسخ به این سؤال فارس که آیا قطعات ۲۰۶ ایرانی با قطعات رانا مشترک نیست، گفت: برخی قطعات این دو خودرو مشترک است و برخی نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

وی تصریح کرد: این خودرو طی دو ماه آخر سال جاری به بازار عرضه می‌شود.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه تولید پژو ۲۰۶ ایرانی دنده اتوماتیک نیز طی دو ماه آینده انجام خواهد شد، در پاسخ به این سؤال که آیا داخلی سازی این خودرو باعث کاهش قیمت آن نخواهد شد، گفت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه داخلی قیمت این خودرو نیز متفاوت خواهد بود.

سلیمانی در مورد قیمت ۲۰۶ جدید نیز گفت: پیشنهاد ما به سازمان حمایت برای تیپ‌های مختلف این خودرو متفاوت است.

وی در ادامه از برنامه تولید بیش از ۱۵ هزار دستگاه خودرو در هفته توسط ایران خودرو خبرداد و گفت: امیدواریم با افزایش تولید بازار کنترل شود و به آرامش نسبی برسد.

وی در مورد تولید پژو ۲۰۷ نیز گفت: این خودرو در برنامه تولید فعلی وجود ندارد، ولی امیدواریم طی ۶ ماه آینده تولید آن از سر گرفته شود.

*برخورد با نمایندگیهای متخلف

سلیمانی در مورد تخلفات برخی نمایندگی‌های ایران خودرو نیز گفت: برخی نمایندگی‌ها قیمت‌گذاری مصوب را رعایت نکردند، برخی خدمات مناسب ارائه نمی‌کردند و برخی نیز در فروش مشکل داشتند که با آنها برخورد شد.

 

 

مطالب مرتبط:

  • مطالب مرتبط ندارد
tabligh
فروش ویژه
ارسال نظر :